Genelinternet

Ücretsiz Zbigz Premium Hesapları Ve Şifreleri (Yaşam Boyu Erişim)

Reklamlar

Eğer en son şeyleri Torrent’den indiren torrent kullanıcılarınız varsa, bu makalenin torrentinizde zamanınızı koruyacağına güvenin. 2018 yılında ücretsiz Zbigz Premium hesaplarını arıyorsanız? Sonra bu makaleyi sonuna kadar okuyun. Bu yazıda, Zbigz ile ilgili her şeyi ve her şeyi yazdık.

Torrent dünyanın birçok yerinde yasaklanmış olsa da, insanlar her zaman bir yol bulmakta! Bazı kişiler, film veya şov indirmek için torrent web sitesini ziyaret etmek için VPN proxy’lerini kullanır. uTorrent, torrent’ten içerik indirmek için en sık kullanılan uygulamalardan biridir.

Bununla birlikte, torrentden içerik indirmek için kullanılabilecek tek seçenek değildir. Zbigz, Torrent’in doğrudan indirme linkine dönüştürülmesinde yardımcı olan bir web sitesidir. Bu siteyi kullanmak için bir hesabınız olmalı! Bu sitede iki farklı hesap türü oluşturulabilir. Yani, ücretsiz hesap ve prim hesabı.

Burada ücretsiz Zbigz Premium Hesaplarını ve şifrelerini ayrıntılı olarak tartışmak üzereyiz. Kullanıcılarına neler sunduğunu ve ücretsiz ve premium üyelik arasındaki farkı göreceğiz.

Ayrıca Okuyunuz: Premium Netflix Hesapları

Not: Zbigz Premium Hesap Oluşturucu, Zbigz Premium Hesap Hack vb gibi birçok web sitesi bulacaksınız. Ancak, bu yöntemlerin hiçbiri ücretsiz Zbigz Premium Hesabı almanıza yardımcı olmaz. Yani, lütfen bu tür sahte uygulamalara / web sitelerine körü körüne güvenmeyin.

Zbigz nedir?

Zbigz, çevrimiçi bir torrent istemcisidir ve torrent türlerini indirmenin en hızlı yollarından biridir. Basitçe, Zbigz film izlemenize, şarkı dinlemenize, anime izlemenize, kitapları okumamıza ve çeşitli uygulamaları indirmeden indirmenize yardımcı olur. Zbigz görevinizi kolaylaştırdı ve zamanınızı ve verilerinizi de kurtardı.

Zbigz Premium hesabının bazı özellikleri şunlardır:

  1. Ücretsiz hesapların aksine, torrent dosyalarını herhangi bir kısıtlama olmaksızın yüksek hızda indirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar hem büyük hem de küçük dosyaları hızlıca indirebilir ve çok zaman kazanabilir! İnternet servis sağlayıcınızın maksimum hızını kullanabilirsiniz.
  2. Hız sınırının dışında, ücretsiz hesap sahipleri de boyut sınırlarına sahiptir. Bu web sitesinden büyük dosyaları indiremezsiniz. Ancak, premium bir hesap alırsanız, artık indirilen dosyanın boyutu konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
  3. İndirme işleminiz herhangi bir nedenle kesintiye uğrarsa, dosyayı kendiniz indirmeye devam edebilirsiniz! Bu özellik ücretsiz hesap sahipleri için mevcut değildir.

Bu vurgulanan özelliklerin dışında, yalnızca premium hesap sahiplerine sunulan daha birçok özellik vardır. Torrent’den cihazınıza dosya indirmek için Zbigz web sitesini kullanmaya başladığınızda, bunu göreceksiniz.

Zbigz Premium Hesabını Nasıl Kullanırım?

Bu yönteme geçmeden önce Zbigz Premium hesabını satın aldığınızdan ve Zbigz Premium hesabınızda oturum açmanız için gereken kullanıcı adı ve şifreye sahip olduğunuzdan emin olun.

Adım 1- Cihazınızda bir web tarayıcısı başlatın ve bu bağlantıya “https://zbigz.com” gidin.

Adım 2 – Pencerenin en üstünde bulunan “Giriş / Kayıt” üzerine tıklayın.

Adım 3 – Zbigz Premium Hesabını satın aldığınızda aldığınız Kullanıcı Adı ve Şifreyi girin.

Adım 4 – Zbigz Premium hesabınıza giriş yapmak için “Oturum Aç” a tıklayın.

Bu kadar! Zbigz Premium hesabınıza başarıyla giriş yapacak ve premium hesap sahiplerine sunulan tüm özellikleri kullanacaksınız.

Eğer şifrenizi unuttuysanız, “Şifrenizi unuttunuz mu?” “Giriş” seçeneğinin yanında tıklayın.

Zbigz Premium Hesap ve Şifreler

remaclefamily@gmail.com
Password: substation232

mattsirois20@gmail.com
Password: diecast8

nataliyva.herus@gmail.com
Password: 17737271888

jrrllicey@hotmail.com
Password: 123456

eeyidogan@hotmail.com
Password: 517454614

ricardoisidoro@bol.com.br
Password: 008249

barxky1976@yahoo.com
Password: interview0929

will.brand@gmail.com
Password: 111961982

ijuvota@gmail.com
Password: cdefgahc

forshee@oasisband.net
Password: qwerty7

emilybeswan98@gmail.com
Password: emily098

wilsonwendy@yahoo.com
Password: wendy65@

measondewin8@yahoo.com
Password: 88@melvik

jismathdewin87@aol.com
Password: segg987

Sonuç:
Zbigz, cihazınızda ki torrent dosyalarını indirmek için kullanabileceğiniz en iyi sitelerden biridir. Bunu ücretsiz olarak kullanabilir veya premium hesabı satın alabilirsiniz. Premium bir hesap alırsanız, yukarıda listelenen özelliklerden bazılarını kullanabilirsiniz. Premium üyeliği almasanız bile, torrent’den bazı dosyaları bu web sitesinden indirebilirsiniz.

Ücretsiz Zbigz Premium Hesap ve şifreleri hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Zbigz Premium Hesabı ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yorum bölümünde bırakın.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x