GeneliOS UygulamalarOyunUygulamalar

Logo Quiz

Reklamlar

Dünyaca ünlü popüler şirketlerin logolarını tahmin edebilir misiniz? Logo Quiz o zaman aradığınız uygulama.

Görsel hafızanızı test edebileceğiniz oldukça sürükleyici bu oyun 25 milyondan fazla kez indirildi!

Neler Okuyacaksınız? →

Logo Quiz Nasıl Oynanır?

Logo Quiz, 1,000’den fazla dünyaca ünlü şirketin logolarını tahmin edebileceğiniz eğlenceli bir uygulama. Günlük hayatta karşınıza çıkan logoların aklınızda ne denli yer ettiğini görmeniz için harika bir fırsat!

Oyunu şu şekilde oynamaktasınız telefonunuza yüklediğiniz zaman oyunu ilgili sayfada logoyu seçiyorsunuz ve açılan bölümde alt kısma logonun hangi şirkete ait olduğunu belirliyorsunuz.

Logo Quiz nasıl oynanır
Logo Quiz nasıl oynanır

Oyunun şuan için uyumlu olduğu platform IOS platformlarıdır. Yani oyun hem iPhone hem de iPad için tasarlanmış diyebiliriz. Oyun iOS 6.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

Oyunu iiTunes’de ki App Store ‘da buradan indirebilirsiniz.

Oyun Özellikleri:

– 1,000’den fazla şirket logosu – 16 eğlenceli seviye – Zor durumlar için ipuçları – Ayrıntılı istatistikler – Oyunun boyutu 47,7 MB – Oyun şuan içinBasitleştirilmiş Çince, Fransızca, İngilizce, İspanyolca olmak üzere 4 dilde destek sağlamakta.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok iyi bir oyun ya hafızayı güçlendiriyor sevdim ben şahsen deneyebilirsiniz tanımadığım ne kadar çok marka var mışşş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin