Cep Telefonunu Mikrofon Olarak Kullanmak
Cep Telefonunu Mikrofon Olarak Kullanmak

Artık genel olarak Viber ’den ya da Facebook ’un sunduğu konuşma uygulamalarını kullanarak telefon görüşmeleri yapıyor olsak da bazen kullandığımız taşınabilir bilgisayarlarda mikrofona ihtiyaç duyabileceğimiz zamanlar olabiliyor. Yazımızda anlatacağımız uygulama sayesinde cep telefonunuzu mikrofon olarak kullanabileceksiniz.

Cep telefonumu bilgisayarda nasıl mikrofon olarak kullanabilirim?

Bir telefonumuz var ve bunu bilgisayar ile bağlantı kurup mikrofon olarak kullanmak istiyoruz. Elbette bu isteğinizi yapabiliyorsunuz ve çok basit bir yöntem ile. Bunu yapabilmeniz için bilgisayarınızda bir Windows işletim sistemine ve bir Android uygulamasına ihtiyacınız var. Kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz uygulamayla birlikte öncelik olarak www.wirelessorange.com/womic/install.html">WO Mic adresine gidip gerekli uygulamaları telefon bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Tüm uygulamaları yükledikten sonra akıllı telefonunuza ve bilgisayarınız indirdiğiniz programı çalıştırın. 

Uygulamayı indirip gerekli ayarları yapıktan sonra uygulamadaki Settings bölümünden hangi internet bağlantısını kullanıyorsanız onu seçerek mikrofonumuzu kullanmaya başlıyoruz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Makalemizi Oylayabilir Ya da Makalemiz Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!