GenelLinkedinSosyal Medya

LinkedIn Sesli Mesajlaşma Özelliğini Getiriyor

Reklamlar

LinkedIn sosyal ağı artık kullanıcıların sesli mesaj kaydetmesine ve göndermesine izin verecek.

LinkedIn, kullanıcıların bir dakikaya kadar sesli mesajlar kaydedip göndererek kişilerle iletişim kurmasına izin veriyor. LinkedIn’e göre, bu işlev, insanların uzun bir metin yazmak yerine, daha hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir; örneğin, derinlemesine bir açıklama yapmak veya çoklu görev yaparken yanıt vermek için, seslerini kolayca kaydedebilirler. Sesli mesaj sistemi, geleneksel telefon görüşmeleri yerine, kullanıcıların mesajları dinleyebildikleri ve kolaylıklarına cevap verebildikleri için daha müdahaleci olabilecekleri de kullanılabilir.

LinkedIn Sesli Mesajlaşma Özelliğini Nasıl Kullanırım?

LinkedIn Sesli Mesajlaşma Özelliğini Getiriyor
LinkedIn Sesli Mesajlaşma Özelliğini Getiriyor

LinkedIn ios ve android uygulamaları için sesli mesajlaşma sisteminin kullanımı kolaydır. Mobil mesajlaşma klavyesindeki mikrofon simgesine dokunup ekranda beliren kayıt düğmesine uzun dokunun ve göndermek için parmağınızı serbest bırakın. Göndermeden önce mesajı iptal etmek için, parmağınızı basılı tutarak simgeden uzağa kaydırın.

LinkedIn Sesli Mesajları Nasıl Dinleyebilir Ya da Görebilirim?

Sesli mesajlaşma fonksiyonu Android ve iOS için LinkedIn mobil uygulamasında kullanılabilir. Mesajlar ayrıca web versiyonu üzerinden alınabilir ve dinlenebilir.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x