GenelinternetNasıl Yapılır?

İndirmeden Bulut Hesabınıza Dosya Yükleme

Reklamlar

Dosyaları indirmeden, bulut hesabınıza yükleyin! “önce indirme, sonra yükleme” derdinden kurtulmak istiyor musunuz? İnternet’te dolaşırken sizin için önemli olacak ya da hoşunuza giden bir dosya,video veya veri buldunuz.

İndirmeden Bulut Hesabınıza Dosya Yükleme

Dosyayı Dropbox, Skydrive, Box veya Google Drive gibi bulut hesabınıza yüklemek istiyorsunuz, bu işlemi yapmak için öncelikle ilgili veriyi kendi bilgisayarınıza ya da cihazınıza indirip, sonra kullandığınız bulut hesabını açıp, oraya yüklemeniz gerekiyor.

İndirmeden Bulut Hesabınıza Dosya Yükleme
İndirmeden Bulut Hesabınıza Dosya Yükleme

Dosyanın boyutu bazen 5 MB ya da 5 GB olabiliyor tabi dosya boyutu fazla olunca bazen bağlantınız yavaş olabiliyor yüklemek saatler alabilir bazen – ağ bağlantısı servisi sağlayıcınız tarafından – ya da bu sıkıcı işi yapmak istemiyorsanız Save Web Files adlı hizmet bu indir / yükle derdinden sizi kurtarıyor.

 Peki Nasıl Çalışır Save Web Files?

Save Web Files Nedir?
Save Web Files Nedir?

Öncelikle indirmek istediğiniz verinin internet adresini ” FILE URL ” kısmına yazıp, yükleme yapacağımız bulut hesabını seçiyoruz.

Seçim işlemini yaptıktan sonra bulut hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir bu bölümden giriş yaparak sistemin yüklemesini sağlayabilirsiniz.

Bu sistemi özellikle indirme işlemini yapamayacağınız durumlarda ve bilgisayardan veya cep telefonunuzdan internete girdiğinizde, kısacası ilgili veriyi indirmek istemediğinizde bu sistem size oldukça fazla zaman kazandıracaktır.

Save Web Files hizmetine ulaşmak için tıklayın.

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin