GenelGoogle Chrome Web Tarayıcı EklentileriUygulamalar

5 En iyi Video Downloader Chrome Uzantısı

Reklamlar

İnternet videolarını Google Chrome’da indirmek ister misiniz? 5 En iyi video indirme Chrome uzantıları ve araçlarının listesini inceleyin.

Günümüzde, videolar hem web sayfalarında hem de çoğu sosyal ağda en fazla öne çıkan videolardır. Dünyanın en çok kullanılan web tarayıcısının Google Chrome olduğunu göz önüne alarak, Google Chrome’dan video indirmek için en iyi video indirici Chrome uzantılarını göstereceğim.

Kuşkusuz, Google’ın web tarayıcısına belirli işlevler ekleyebilecek geniş uzantı koleksiyonu, kullanıcıların Chrome’u kullanmayı tercih etmelerinin ana özelliklerinden biridir.

5 En İyi Video İndirme Chrome Uzantı Eklentileri

Şu anda, birçok kullanıcı her gün çok sayıda video indirmektedir. Bu nedenle, bu yayında, Google Chrome’dan video indirmek için en iyi video indirici Chrome uzantılarını göstereceğim.

Videoları tarayıcıdan indirmek için mükemmel bir uzantı seçerken, videoları belirli bir platformdan indirmek veya birkaç video platformunda aynı uzantıyla yapmak istediğimizi dikkate almalısınız.

5 En İyi Video Downloader Chrome Eklentileri;

  • Video Downloader Professional
  • Video Downloader PLUS
  • Video DownloadHelper
  • Flash Video Downloader
  • Savefrom (Extension)

yukarıda belirtmiş olduğumuz eklentilerin nasıl kullanıldığını ise yazının devamında inceleyebilirsiniz.

5 En İyi Video Downloader Chrome Uzantısı | Google Chrome Video indirme

Video Downloader Professional

Bu video indirici Chrome uzantısı, tarayıcınızdan iki tıklama ile indirmenize izin veriyor. Basit ama güçlü bir video indirme uzantısı mı arıyorsunuz? Eh, Video Downloader Profesyonel sizin için en iyisidir. Videoları 4K kalitesine kadar çevrimiçi olarak birkaç web sitesine indirmenize olanak tanır. Ayrıca, bunları MP4 gibi tercih ettiğiniz biçime aktarabilirsiniz. Dahası, bu uzantı aracı, bilgisayarınızın disk alanını tüketmediği için birden fazla video indirmeniz için mükemmeldir. Ayrıca, gerçek web sitesini ziyaret etmeden izlemek istiyorsanız, doğrudan araçtan video listesi oluşturmanıza da olanak tanır. Ayrıca, bu uzantı ücretsiz ve kullanımı kolaydır, bu da videoları anında indirmenize olanak tanır.

Bu en en iyi youtube video indirme eklentisi chtome uzantıları örneklerinden biridir, çünkü yalnızca içeriğin kalitesini değil, indirmek istediğiniz biçimi de MP4, AVI ve diğerleri ile MP3, sadece ses ile seçerek yüksek kalitede indirebilirsiniz.

İndir | Chrome için Video Downloader Profesional

Video Downloader PLUS

Bir diğer chrome video indirme eklentisi Video Downloader PLUS, tarayıcının sağ üst köşesine bir simge ekler. Bu düğmeye tıklandığında, sekmedeki Facebook videolarını kolayca indirebileceğiniz bir pencere açılacaktır.

Testler sırasında tüm Facebook sayfasını kaydırmanız gerektiğini fark ettim, aksi takdirde sayfanın altındaki videolar tanınmaz. Burada tek yapmanız sayfayı kaydırmak.

İndir | Chrome için Video Downloader PLUS

Video DownloadHelper

Video DownloadHelper en iyi video indirici Chrome uzantılarından biridir.

Google chrome indirme eklentisi Video DonwloadHelper’ı tarayıcıya ekledikten sonra, görüntülenen sayfada multimedya içeriği varsa, uzantının otomatik olarak nasıl algılanacağını göreceksiniz: B. Videolar ve bu sayede bulunan tüm bulunan tüm multimedya içerik listesini tespit etmek ve bulunan tüm dosyaları indirmek için başlatabilirsiniz.

Bulunan içeriği mevcut sekmede indirilmek üzere raporlamanın yanı sıra, tarayıcıda açılan kalan sekmeler de indirebileceğiniz içerik hakkındaki bilgileri görüntüler.

Her içerik için farklı çözünürlüklerde indirmesi, video hakkında bilgi göstermesi, videonun URL’sini kopyalaması, kara listeye eklemesi, dosya sistemi kalıcı öğesi olarak önerilmemesi, silinmemesi veya eklenmemesi imkanı sunar.

Video akışı sunan en popüler platformlarla uyumlu olmasına rağmen, içerik indirmeye hazır olduğunuzda bir yerde sorun yaşayabilirsiniz. Ayrıca, konfigürasyonunda çalışmasını kesinlikle ihtiyaçlarımıza göre uyarlayan birçok ayar vardır, örn. B. Birden fazla içeriğin aynı anda yüklenmesi.

İndir | Chrome için Video DownloadHelper

Flash Video Downloader

YouTube’dan müzik ve video indirmek Flash Video Downloader uzantılarıyla hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Google Chrome için google video indirme eklentisi olan Flash Video Downloader ile YouTube’dan ve diğer pek çok web sitesinden video indirebilirsiniz. Bu Chrome Video Downloader uzantısı otomatik olarak çalışır. Üzerinde video bulunan bir web sitesini ziyaret ederseniz, tüm oynatımı .swf veya MP4 dosyalarına ve MP3 dosyalarına indirebilirsiniz. Bu eklenti ile indirme işlemlerini yapmak basit!

Google Chrome için Flash Video Downloader’ın kullanımı hiç şüphesiz kolaydır. Bu eklenti, tarayıcınızın arabirimini tam olarak doldurmayan mükemmel bir araçtır. Ayrıca, istediğiniz zaman gizleyebilir ve devre dışı bırakabilir, ancak videoları YouTube’dan veya başka bir web sitesinden indirmek istiyorsanız etkinleştirebilirsiniz.

Google Chrome için Flash Video Downloader, YouTube’dan müzik indirmenin yanı sıra sıralaması ve animasyonları bilgisayarınız için Adobe Flash’a indirmenize izin veren bir eklentidir.

Bu eklenti yüklüyse, kayıt olmanız veya kullanımını onaylamanız gerekmez. Tarayıcının sağ üst köşesindeki seçeneklerde bulunan Araçlar menüsündeki Uzantılar seçeneğinde etkinleştirmelisiniz.

Bu andan itibaren, tarayıcının adres sayfasında Flash videosu yoksa, çubuğun sağında gri renkli “X” işaretli bir ok simgesi görünür.

Uzantı simgesi mavi ise, videoyu başka bir şekilde indirebilirsiniz. Küçük bir açılır pencere, .swf’de indirilebilen veya indirilebilen dosyaların yanındaki İndir seçeneğini gösterir. MP4.

Flash dosyalarını otomatik olarak algılayarak, Flash Video Downloader gizlice sunulur ve ziyaret edilen sayfaların ve komutların Google Chrome arayüzünden görüntülenmesini engellemez. Ancak, diğer pencerelere ait bazı reklamlar açılır pencerede görünecektir.

Gelecekteki indirmeler için bulunan Flash dosya seçeneklerini kaydetmek için bu eklentiyi kullanarak bir liste oluşturamasanız da, videoları ve animasyonları MP4 ve MP3 olarak indirebilirsiniz.

İndir | Chrome için Flash Video Downloader

Savefrom (Extension)

YouTube videolarını tek bir tıklamayla indirmek için Savefrom uygulamasını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza sayfa veren ücretsiz programı indirmeniz gerekir. Savefrom ile indirmek istediğiniz videonun linkini kullanmanız yeterli.

Savefrom uygulamasını yüklemek için bazı talimatları uygulamanız gerekir.

  • Dosyayı web sitesinden indirdiyseniz, çalıştırın ve programın yükleme adımlarını başlatması için “Evet” tuşuna basın.
  • Bunu yapmak için önce lisans koşullarını kabul edin (okuduktan sonra) ve “Kabul Et” i tıklayın.
  • Ardından, programın hangi tarayıcılarda yürütüleceğini kontrol edebileceğiniz bir ekran sunulur. “Tüm Tarayıcıyı Kur” seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun.
  • Sonra “İleri” ye tıklayın. Kurulum ekranı açılacaktır.
  • Uzantıyı tarayıcınıza kurmak istediğiniz için bir hata kutusu alırsanız kapatmanız gerekeceğini unutmayın. Sadece kapatın ve kuruluma devam etmek için “Kabul Et” i tıklayın.

Herhangi bir nedenden ötürü, yükleme sırasında bir şey olduğu için Firefox’ta uzantıyı kullanamıyorsanız, bunu doğrudan tarayıcınızın web bölümü aracılığıyla yapmanızı öneririm. Şu anda yalnızca Mozilla’da kullanılabilir, ancak gelecekte Chrome’da bulunabilir.

Uzantı tarayıcınıza yüklenecektir. YouTube’u açmanız ve ekranda beliren Savefrom simgelerinden bazılarını tıklamanız gerekir. Sağ üst köşede veya Abone Ol düğmesinin yanındasınız. Kuşkusuz, video indiricileri için en iyi Chrome uzantılarından biri.

Yükle | Chrome için SaveFrom

Şimdiye kadar bunlar Youtube, Facebook, Vimeo, Instagram vb. İstediğiniz videoları indirmek için tarayıcılarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz en iyi video indirici Chrome uzantılarıydı.

Chrome video indirme işlemi için başka eklentiler mi kullanıyor musunuz? Bize yorum bölümünde kullandığınız ya da tavsiye ettiğiniz Google Chrome video indirme eklentisi önerilerinizi bildirin.


1 2 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x