AndroidAndroid UygulamalarBilgisayarGenelUygulamalar

Cep Telefonunu Mikrofon Olarak Kullanmak

Reklamlar

Artık genel olarak Viber ’den ya da Facebook ’un sunduğu konuşma uygulamalarını kullanarak telefon görüşmeleri yapıyor olsak da bazen kullandığımız taşınabilir bilgisayarlarda mikrofona ihtiyaç duyabileceğimiz zamanlar olabiliyor. Yazımızda anlatacağımız uygulama sayesinde cep telefonunuzu mikrofon olarak kullanabileceksiniz.

Cep telefonumu bilgisayarda nasıl mikrofon olarak kullanabilirim?

Bir telefonumuz var ve bunu bilgisayar ile bağlantı kurup mikrofon olarak kullanmak istiyoruz. Elbette bu isteğinizi yapabiliyorsunuz ve çok basit bir yöntem ile. Bunu yapabilmeniz için bilgisayarınızda bir Windows işletim sistemine ve bir Android uygulamasına ihtiyacınız var. Kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz uygulamayla birlikte öncelik olarak WO Mic adresine gidip gerekli uygulamaları telefon bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Tüm uygulamaları yükledikten sonra akıllı telefonunuza ve bilgisayarınız indirdiğiniz programı çalıştırın.

Cep telefonumu bilgisayarda nasıl mikrofon olarak kullanabilirim
Cep telefonumu bilgisayarda nasıl mikrofon olarak kullanabilirim

Uygulamayı indirip gerekli ayarları yapıktan sonra uygulamadaki Settings bölümünden hangi internet bağlantısını kullanıyorsanız onu seçerek mikrofonumuzu kullanmaya başlıyoruz.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x