GeneliOSiOS UygulamalarUygulamalar

iOS için En İyi 5 Canva Alternatifleri

Reklamlar

Canva, şüphesiz piyasadaki en iyi DIY grafik tasarım araçlarından biridir. Photoshop veya GIMP’den farklı olarak kullanımı kolaydır ve tasarımlarınızda size yardımcı olacak zengin özellikler sunar. Ama mükemmel değil.

interbilgi platformu olarak, web sitemiz ve sosyal medya için görseller oluşturmak için oldukça sık kullanıyoruz. Neredeyse tüm görevler yerine getirilmesine rağmen, bazen belirli bir işlev için başka bir araca güvenmek zorundayız.

iOS için En İyi 5 Canva Alternatifleri

Düzenli bir Canva kullanıcısıysanız, aynı noktada bir noktada da aynı sorunla karşılaştığınızdan eminim. Bu nedenle, grafik tasarım oyununuzu geliştirmek için göz atmanız gereken iOS için en iyi 5 Canva alternatifini seçtim.

Adobe Spark Post

Canva IMO’ya en iyi alternatif Adobe Spark Post. Spark Post, Adobe’nin Spark Suite uygulamasının video, web ve resim araçlarıyla birlikte bir parçasıdır. Kısa sürede çarpıcı yazılar oluşturmanıza izin veren bazı ilginç otomasyon özellikleri sağlayan, kullanımı kolay bir görüntüleme aracıdır.

Adobe Spark Post Nasıl Kullanılır?

Canva’ya benzer şekilde, Spark Post başlamanıza yardımcı olacak çeşitli şablonlar ve temalar sunar. Metni kolayca yeniden boyutlandırabilir, yayınınıza harika animasyon efektleri ekleyebilir ve çeşitli marka varlıklarınızı kullanabilirsiniz.

Ancak en iyi bölüm otomasyon özellikleridir. Uygulama, mesajınızı herhangi bir sosyal platformda mükemmel bir şekilde sığacak şekilde otomatik olarak yeniden boyutlandırabilir ve renk paletini tek bir dokunuşla değiştirebilir. Büyüleyici metin ve büyü mizanpajı özelliklerini bile çaba harcamadan çarpıcı görüntüler oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Adobe Spark Post indir

Over Edit

Sıradaki Over Edit, denemeniz gereken başka bir harika Canva alternatifi. Sosyal paylaşımlar, posterler, reklamlar ve daha fazlası için çeşitli şablonlar ve yazı tipleri dahil olmak üzere çeşitli yararlı özellikler sunar.

Over Edit Nasıl Kullanılır?

Aynı zamanda kullanımı kolaydır, böylece hızlıca bir şablon seçebilir, grafik veya metin ekleyebilir, hedef platformdaki gönderinin boyutunu değiştirebilir ve doğrudan uygulamanın içinden gönderebilirsiniz. Bu uygulama, tüm popüler eğilimlerden haberdar olmanızı sağlayan ve yayınlarınızı buna göre geliştirmenize yardımcı olabilecek güzel bir Discover akışına sahiptir.

Onu ayıran şey, birlikte çalışmak için harika olan ekip işlevidir. Ekibinizle içerik oluşturabilir, fikirlerini paylaşabilir ve devam eden projeler düzenleyebilirsiniz. Düzenleme ile gönderileri de planlayabilirsiniz. Ancak, bu özellikler ücretli aboneliğe geçmenizi gerektirir.

Over Edit indir

Unfold

Adobe Spark Post ve Over Edit hem çok yönlü hem de çeşitli kullanım senaryoları için çözümler sunarken, Unfold‘un daha özel bir faydası var. Instagram için bazı şaşırtıcı portre hikayeleri yaratmanıza yardımcı olabilir.

Unfold Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın ücretsiz sürümü ilgi çekici hikayeler oluşturmak için 25 şablon, beş yazı tipi ve bazı gelişmiş metin araçları içerir. Ve sizin açınızdan bile fazla çaba sarf etmiyor.

Sadece bir şablon seçin, resminizi ekleyin, metin ekleyin ve bitirdiniz. Aç / Çıkar ile ilgili bir başka güzel şey bir hesap oluşturmanız gerekmediğidir; bu, uygulamayı indirirken hemen çalışmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir.

Unfold indir

A Design Kit

Yalnızca belirli bir instagram aracı yüklemekle ilgilenmiyorsanız, A Design Kit‘e bakın – resimlerinize çeşitli farklı tasarımlar ve yazı tipleri eklemenizi sağlayan harika bir düzenleme aracı.

A Design Kit Nasıl Kullanılır?

Bu uygulama aynı zamanda tasarımlarınızı renklendirmek için kullanabileceğiniz birçok farklı arka plan ve doku içeriyor. Gönderilerinizi güzelleştirmek ve daha canlı hale getirmek için farklı çıkartmalara bile erişebilirsiniz.

Uygulamanın özelliği, isteğinize göre çizebileceğiniz fırça koleksiyonudur. Bu listedeki diğer düzenleme uygulamalarına benzer şekilde, uygulama ayrıca yayınınızın boyutunu çeşitli platformlarda ihtiyacınız olan boyutlara göre ayarlamanıza olanak tanır.

A Design Kit indir

Typorama

Sonuncusu ama en az olmayanı, Typorama – belirli yazılara odaklanan bir başka harika alternatif. Harika geçmişlere ve yazı tiplerine sahip çarpıcı metin tabanlı yazılar oluşturmak için mükemmel bir uygulama.

Typorama Nasıl Kullanılır?

Ve en iyi kısmı? Tasarım bilgisi gerektirmez. Uygulama otomatik olarak sadece birkaç tıklamayla farklı yazı tipleri ve yazı tipleri ile karmaşık metin düzenleri oluşturur.

Uygulama ile iPhone’unuz için tüm popüler sosyal medya platformları, ilham verici posterler ve duvar kağıtları için yazılar oluşturabilirsiniz. Her gönderi rastgele oluşturulduğundan, uygulamayı her kullandığınızda benzersiz bir şey olduğundan emin olabilirsiniz.

Typorama indir

İşte bu, iOS için en iyi Canva alternatifleri listemizi tamamlıyor. Bu uygulamaların her biri benzersiz bir yardımcı programa sahiptir ve Canva ile elde edemeyeceğiniz çeşitli özellikler sunar.

Tek bir uygulamayı tercih etmezseniz, mevcut tüm özelliklerden en iyi şekilde yararlanmak için bazılarını birlikte denemenizi öneririz.

Bu uygulamalar iOS kullanıcıları için mükemmeldir. Ancak Android üzerinde çalışıyorsanız, bir sonraki makalede Android için en iyi 5 poster yapımcısı uygulama listemizi okumak isteyeceksiniz.

0 0 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x