GenelNasıl Yapılır?Yazılım

Windows için 4 En İyi Ücretsiz PDF Düzenleme Yazılımı

Reklamlar

Windows için en iyi 4 ücretsiz PDF editör yazılımı listesi, makalemizde kullanabileceğiniz ücretsiz PDF düzenleme yazılımı hakkında bilgi bulunmaktadır.

Hepimiz PDF olarak adlandırılan bu oldukça katı türde yazdırılabilir dosya biçimleriyle uğraşmak zorunda kaldık. İçindeki içerik için sabit bir format tuttuğu bilinen bir taşınabilir veri dosyası anlamına gelir. Ancak bazen böyle bir belgenin çok önemli bir yönünü düzenlemeye ihtiyaç duyabilirsiniz ve bu da PDF Düzenleme yazılımının kullanışlı hale geldiği yerdir.

Piyasada neden bu kadar pahalı olduklarından şüpheleniyorsanız ve işleri yapmak için yazılım araçlarına harcamak istemiyorsanız, Windows sisteminiz için en iyi 4 ücretsiz PDF editör yazılımı listesi.

4 Windows Ücretsiz PDF Düzenleme Yazılımı

Dosyalarınızı kısa sürede düzenlemenize yardımcı olacak en iyi PDF Düzenleme Yazılımı’nın listesi. Hepsine bir göz atın ve kendiniz için en iyisini seçin.

Windows için 4 En İyi Ücretsiz PDF Düzenleme Yazılımı

PDF-XChange düzenleyicisi

Windows için ücretsiz PDF düzenleyici yazılımı listemizin başını PDF-XChange düzenleyicisi çekiyor.

Bu, PDF dosyanızdaki metin içeriğini düzenlemede yardımcı olan bir pdf editör ücretsiz yazılımıdır. Bu font stili sisteminizde yerel olarak desteklenmese bile, belgede mevcut fontu değiştirmenize yardımcı olur. Bu çok havalı!

Bu yazılımdan hoşlandığım bir başka tatlı özellik de bir OCR (Optik Karakter Tanıma) okuyucu ile birlikte gelmesi. Böylece okunaklı metni el ile yazılmış, taranmış bir kopyadan tanır. Yazılı olarak yazılmış bir basılı kopyayı hiçbir zaman basılı bir formata dönüştürebilirsiniz!

Elbette, bu yazılımın premium bir sürümü de var. Keşfetmeyi umursamadığım bazı özellikler var. Zaten kendimizi serbest şeyler ile sınırlandırıyoruz. Ve bu ücretsiz sürüm, günlük görevlerimizin çoğunu sorunsuz bir şekilde yapıyor; bu nedenle, premium kullanıcılara kıyasla bir çok şeyden mahrum kalmayacağımıza eminim.

Bu sürümde premium araçları kullanırsanız, önceden fena bir uyarı verdikten sonra PDF’leriniz filigran olacaktır, ancak filigranı kaldırabilirsiniz. Ama yine de ne olursa olsun harika bir yazılım.

PDF-XChange editörünü buradan indirin

PDFsam Basic

Şimdi, size bu pdf editör yazılımının yaşam boyu tamamen ücretsiz olmadığını söylemeliyim. Burada bulacağınız özelliklerden bazıları sadece deneme süresi boyunca erişilebilir olacak. Bu süre geçtikten sonra, beklendiği gibi profesyonel özellikler kilitlenir. Ama zaman sınırı göz önüne alındığında oldukça iyi çalışıyor ve kullanımı çok kolay.

‘ Sam ‘ ismi Split ve Merge için kısa. Deneme süresi dolmadan önce, belge imzalama seçenekleriyle birlikte tam OCR tarama desteğine sahip olacaksınız. Deneme döneminden sonra, görüntüleri ayıklamak ve büyük belgeleri kesmek gibi faydalı şeyler yapmanıza izin veren temiz ve işlevsel bir uygulama arabirimine sahip olacaksınız.

PDF dosyasının her yönünü değiştirmek için hiçbir imkan yoktur. Adında da belirtildiği gibi, temel özelliklere daha fazla odaklanmaktadır. Ücretsiz sürümde hangi seçeneklerin mevcut olduğunu ve pdf düzenlemek için arayüz menüsünden hangi seçeneklerin ödenmesi gerektiğini göreceksiniz.

Hala ücretsiz PDF düzenleme yazılımı PDFsam Basic’i kontrol etmenizi teşvik edecek bir sorunum yok. Bu aracın sadeliği ve minimalist hissi tam da aradığın şey olabilir!

PDFsam Basic’i buradan indirin

PDFescape

Şimdi bu PDF Düzenleme yazılımını kullanmayı çok sevdim, ancak ücretsiz sürüm yalnızca çevrimiçi olarak kullanılabilir. O yüzden bunu aklında tut. Yalnızca ücretli uygulama sisteminize yüklenebilir. Bu çevrimiçi uygulama, yüklediğiniz PDF dosyasında yeni metin kutuları oluşturmanıza izin verir, ancak üzerinde bulunan mevcut metni düzenleyemezsiniz, ne yazık ki.

Ayrıca, yerel bilgisayarınızın depolama alanından PDF dosyasına bazı yeni görüntüler eklemenizi sağlar. Bazı dikdörtgen kutuları belgenize eklemek için sürükleyebilirsiniz, tıpkı metin alanları ekleyebildiğiniz gibi. Ayrıca, opak olarak yapabileceğiniz dikdörtgen gibi bazı temel geometrik şekiller çizmenize de izin verir. Orijinal belgedeki herhangi bir bilgiyi kaldırmak veya gizlemek için ücretsiz olarak pdf tanzim etmek için kullanılabilirler. Oldukça kullanışlı, huh!

Ücretsiz PDF tanzim etme yazılımı PDFescapne ile küçük bir PDF dosyasında çalışmak için kullandım ve ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar iyi çalıştı.

Dediğim gibi, bu bir çevrimiçi araçtır, bu yüzden bir PDF kaynağında çalıştığınız süre boyunca bir internet kaynağına yakın olmanız ve tarayıcınızı ateşlemeniz gerekir. Bu çoğumuz için bir sorun olmayacak, sanırım.

PDFescape’i buradan indirin

Sejda PDF editörü

Bu, çalışmanızı huzur içinde yapmanızı sağlayan en iyi PDF tanzim etme yazılımlarından biridir. Bununla demek istediğim, sinir bozucu filigranlar hakkında endişelenmeden metin ekleyebilir ve değişiklikler yapabilirsiniz. Bu başka bir çevrimiçi araçtır, bu yüzden bunun için de aktif bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Bu ücretsiz PDF Düzenleme yazılımıyla, özel metninizi ekleyebilir veya üzerinde mevcut olanı düzenleyebilirsiniz. Köprülerinizi eklemenizi ve diğer web sitelerinden de PDF belgeleri eklemenizi sağlar. Materyalinize sayfa ekleyebilir veya çıkarabilir ve görüntüleri de ekleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza herhangi bir yazılımı indirmeden kullanabileceğiniz oldukça iyi bir araçtır.

Bulduğum küçük bir sıkıntı, bu web sitesinde düzenlemek için saatte sadece 3 PDF yükleyebiliyor olmanızdı. Dolayısıyla, bir keresinde düzenlemek istediğiniz bir demetiniz varsa bunu aklınızda bulundurun. Tüm bu özellikleri ücretsiz olarak alabilmek için ödeyeceğiniz fiyattır sanırım!

Ancak, bu sizin için tamamsa ve düzenlemek için saatte yalnızca üçten az belge varsa, web sitesine bakın, kesinlikle seveceksiniz.

Sejda PDF editörünü buradan indirin

Sizlerinde tavsiye ettiği Windows için PDF düzenleme yazılımı varsa yorum bölümünde bizlere bildirebilirsiniz.

5 2 votes
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x