GenelTanıtım Yazıları

Lif Modelleri, Yapım Aşamaları

Reklamlar

Lif modelleri kolay gözükse de pek de kolay üretilmez. Tek tek işlemek renklerine ayırt etmek verilecekse desen vermek şekillendirmek gerekir. Üstelik tek bir ilmek bile atlandığında tüm örgüler ilmekler birbirine girebilir görüntü kirliliği olabilir. Günümüzde hazır lifler yerine hala el yapımı lifler kullanılmakta ve daha çok rağbet görmektedir çünkü kaliteli ve yumuşak oldukları için diğer liflere nazaran daha çok tercih edilir.

Lif Modelleri Nasıl Yapılır?

Bilinenin aksine lif büyük zorluklarla yapılır. Göz ve el yormak gerekir özen göstermek ve görüntü kirliliği yapan ilmeklerden kaçınmak gerekir. Kişi alıştıktan bir süre sonra ustalığa döner tabi bu hemen olmaz. Renk renk çeşit çeşit bir çok desen ve şekille süslenir lifler akıldaki deseni lifin üzerine yansıtmak ta oldukça zordur aslında . Bizler liflerimizi sizin siparişleriniz ve istekleriniz üzerine tasarlar ve size sunarız.

Lif Ve Eskimeyen Gelenek

Yazma modelleri iğne oyası modelleri gibi birçok el işi sanatı gibi lif modelleri zorluk ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Kullanıcıya sunulduğu anda beğenildiğini üreticiye yansıtmalıdır. İpleri kaliteli renkleri sırıtmayan renklerden yapılmalı yumuşaklığı ise vücudu tahriş etmeyecek derecede hassas dokulu olmalıdır. Müşterilerin memnuniyetini sağlamak için eksik ve defo yapılmamalıdır. Sipariş alındığında aceleye getirmemeli ve özenle hiçbir görüntü kirliliği oluşturmadan kullanıcıya sunulmalıdır.

Lif Renkleri Çeşitleri Ve Desenlerinin Bütünlüğü

Lif modelleri oldukça çoktur. Örneğin kendi kendimizi liflerken kullandığımız elimize geçirilebilen lif vardır bir de iki elimizi geçirip sırtımızı lifleyebildiğimiz lifler vardır. Aslında birçok lif çeşidi vardır düz liflerde bizi gayet memnun edebilirler tasarım bilincin sonsuz hayal gücünden esinlenebilen bir beyin oyunudur. Ne üretmek istersek onu üretebiliriz yeter ki aklımıza ve gerçekçiliğe yatkın olsun. Çoğu zaman lifim köpürmüyor eskimiş diyen yaşı teyzeler görmüş olabiliriz. İşte bu komik trajedi olayının nedeni kalitesiz ipler kullanılmasıdır. Aslında bir lif zaten 10 -20 yıl kullanılmaz elbette ki ömrü o kadar da uzun değildir lakin kaliteli kullanım hırpalamadan eskitmeyi kafanıza yerleştirirseniz ürünlerimiz uzun süre sizlere kaliteli bir duş sağlayacaktır.

Bebekleri için ayrı, yetişkinler için ayrı, gençler için ve yaşlılar için ayrı lif modelleri üretilmektedir.  Bunlar renkleri boyutları çeşitleri desenleri ve işlemeleri olarak her biri kendi içerisinde ayrılır. Bir bebeğin lifi bir yaşlı insanın lifiyle elbette bir olamaz bu nedenle her yaşa her kişiye özgü tasarımlarımız mevcuttur. Siparişlerimizin hızlılığına ve kaliteli olmasına önem verdiğimiz kadar sizin var ise şikayet ve fikirleriniz de bizim için oldukça önemlidir. Lif kullanımı geleneksel bir şeydir lakin hazır lifler duşlar için uygun değildir ne de olsa her şeyin hazırı bazen kullanılmıyor ve orijinali daha kullanışlı oluyor. El emeği göz nuru bu ürünlerimiz kullanıcılarını bekliyor sipariş ve modellerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet bizim işimiz…

5 1 vote
Article Rating

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x