GeneliOS UygulamalarTeknolojiUygulamalar

Futbol topunu takip eden uygulama: Snapshot

Reklamlar

Futbolcuların sahadaki performanslarının istatistikleri hep futbol haberlerine ya da futbol tartışma programlarına konu olmuştur. Öyle ki bu istatistikler bazen futbolcu ne hızla topa vurdu, top ne kadar havada kaldı gibi analizler çoğu futbol sever için hep ilgi çekici olmuştur. 

Futbol topunu takip eden uygulama: Snapshot

Tabi bu istatistikleri öğrenmek için analizi yapan bir kuruluşun size ya da futbol severlere iletmesi için onlardan bu analizlerin sonuçlarını almak biraz zaman almaktadır. Artık futbolseverler bu analizlerin hazırlanmasını maç sonununda ya da farklı bir zamanda öğrenmek zorunda kalmıyorlar. Öyle ki iPhone ve iPod cihazlarınıza indireceğiniz uygulamayla futbolcunun şutlarının istatistiğini de tutabiliyorsunuz. Adidas‘ın Snapshot uygulaması, futbolseverlerin en iyi şutlarını filme almasını, analiz etmesini ve paylaşmasını sağlıyor.

Snapshot Nedir?

Adidas, dünyada bir ilk olan Snapshot’la yepyeni bir olanak sunuyor. Uygulama ile şutları takip, kayıt ve analiz etmek; sonuçları sosyal medya platformları üzerinden paylaşmak mümkün. Snapshot’ı indiren kullanıcılar, şutlarını filme alarak şutun hızını, açısını ve havada kalış süresini hesaplıyor. Her şut analiz edilerek kullanıcılara, oyunları hakkında önemli bilgiler sunuluyor. Bu anlamda Snapshot, kullanıcıların kendilerini geliştirmesine yardımcı oluyor. Şutlarını uygulamanın kütüphane bölümüne kaydeden kullanıcılar, en iyi derecelerini ve skor geçmişlerini takip ederek başta Gareth Bale olmak üzere dünyanın en iyi oyuncuları ile kendilerini karşılaştırabiliyor.

Uygulamanın özellikleri arasında, gerçek zamanlı ve süper yavaş hareketli video oynatma ile video efektleri de yer alıyor. Uygulama, şutların fotoğraf ve videolarının Facebook, YouTube ve Twitter’a yüklenmesine; oyuncuların arkadaşlarına meydan okumasına imkan veriyor. Türkçe dahil 18 dilde kullanılabilen uygulama, App Store’dan iOS 6.0 ve üstü versiyona sahip iPhone ve iPod’a indirilebiliyor.

adidas Snapshot Özellikleri

  • Uygulama ücretsizdir.
  • Uygulama şuan için sadece IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmaktadır.
  • Boyutu 18.9 MB ‘dır.

Uygulamanın indirme sayfasına gitmek için tıklayınız.

Uygulama Ekran Görüntüleri

Reklam
Reklamlar

MKorkut

Amaç bilgi.. Android 'den anlamam, sorun gelir araştırmamı yapar çözümü sunarım. Makaleyi iyice okumadan yorum yapmayın lütfen, herkesin anlayabileceği bir sade dil ile sorunları özetleyip makaleyi yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

interbilgi 2024 sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin