Paper by FiftyThree Uygulaması

0
1145
Paper by FiftyThree

Paper by FiftyThree Uygulaması

Paper by FiftyThree adlı uygulamanın ne olduğunu merak ediyor musunuz ?

İpad ‘ınız var ise uygulama tam size göre desek yeridir.

İpad için özel tasarlanmış çizim uygulaması olan Paper by FiftyThree ücretsiz olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmekte.

Ücretsiz olan uygulamada bazı fonksiyonları sınırlı olarak kullanmaktasınız. Kalemlerin ya da fırçaların tamamını kullanmak istiyor iseniz uygulamayı ipad’ inize yükledikten sonra kullanmaya başlıyorsunuz.

Paper by FiftyThree ile elde ettiğimiz ya da yaptığımız
çizimler, diyagramlar, notlar sosyal ağlarda paylaşılabilmek de. Uygulama buna olanak sağlamaktadır.

Neler Okuyacaksınız? →

Uygulama Özellikleri ve Kullanımı

Paper by FiftyThree ne işe yarar

Uygulamanın içersin de 1 adet ücretsiz bir fırça seçeneği mevcut. Diğer 4 fırçayı kullanmak istiyorsanız 1.99 $ ödemek zorundasınız. Uygulamada ki diğer fonksiyonları kullanmak istersek indirimli olarak 6,99$ almak mümkün ki eğer bu uygulamayı kullanmak istiyor isek tüm fonksiyonları alıp kullanabilirsiniz tavsiye edebilirim. Hali hazırda fırçaları almadan test edebiliyorsunuz ki bu pişman olacağınız işi yapmamanız konusunda çok iyi bir seçenek.Uygulama öncelikle not tutmak amaçlı olup bunun yanında resimde çizebilme işlevini desteklemektedir. Uygulamadan tam manasıyla bir verim almak istiyorsanız iPad kaleminizin olması gerekiyor yani bir Stylus şart.

Paper by FiftyThree ne işe yarar indir

Uygulama not defteri niteliğinde olduğu için, ana menü kısmı not defterinize pratik bir şekilde ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Bu alanda yeni not defterleri oluşturabilir ve bunları ayrı ayrı kayıt edebilir her bir not için yeni bir defter açabilirsiniz. Not defterlerinin kapak fotoğrafları ise size notlarınızı hatırlatacak şekilde belirgin olması adına değiştirilmekte sizin istekleriniz doğrultusunda. Kapak fotoğraflarını albümünüzden seçebilme imkanı da sunulmakta.

 

Paper by FiftyThree uygulaması hassas olmakla birlikte çok güzel bir arayüze sahip böyle olması kullanıcılarına güzel bir deneyim sağlamakta.

Paper by FiftyThree nasıl kullanılır

İndirmek İçin Tıklayınız
İndirmek İçin Tıklayınız
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments