Google Drive İndirme Sınırını Kaldırma
Google Drive İndirme Sınırını Kaldırma

Kuşkusuz, Google Drive, ücretsiz kullanıcılar için çok fazla boş hafıza ile gelen en iyi bulut mağaza servislerinden biridir. Google Drive’ın önemli bir kullanımı, herhangi bir dosya ve klasörü herkesle paylaşmanızı sağlayan bir dosya paylaşım özelliğine sahiptir. Google, herhangi bir dosyanın indirilmesini önleyen Google drive dosya paylaşımına işlevsel bir kısıtlama getirdi. Belirli bir paylaşılan bağlantı için çok fazla etkinlik (görüntüleme ve karşıdan yüklemeler gibi) olacaksa, size bir uyarı mesajı verilecektir. Google Drive dosya paylaşımı için yükleme sınırı çoğunlukla Google Apps iş kullanıcılarını etkiler. Burada ,dosya ve klasörlerin paylaşılmasına ilişkin sınırları daha geniş bir kitleyle görebilirsiniz. Bu makale, özellikle paylaşılan dosyalar için Google Drive indirme sınırını atlamak isteyen kişiler içindir.

Google Drive İndirme Sınırı Fix

İşte nasıl google sürücü indirme limitini düzeltmek ve indirirken yukarıdaki mesajı gösteren herhangi bir dosyayı bile al. Google Drive’ın dahili seçenekleri kullanıcıların aynı şeyi yapmasına izin verdiği için herhangi bir uzantı veya yazılım kullanmanıza gerek yoktur.

İlk önce bir oturum açma seçeneği sunulacak. Google Drive’a giriş yaptığınızda oraya Drive Ekle seçeneğini göreceksiniz.

“Drive’a Ekle” seçeneğini tıkladığınızda, dosya bir an içinde Google Drive’a eklenecektir.Ardından sağ üst köşede ” Drive’da Aç ” seçeneği bulunur.

“Drive’da Aç” ı seçin, Google Drive kilitleyicinizi açar ve gerçek dosyayı içeren klasörün tamamını göreceksiniz.

Şimdi, dosyayı sağ tıklayın ve ” Kopya Oluştur (Make a Copy) ” seçeneğini seçin.

Ardından, ” Drive’ım ” seçeneğini belirleyerek Google Drive’ınızın kök dizinine gideceksiniz.

Orjinal dosya/klasörün bir kopyasını bulacaksınız.

Üzerinde sağ tıklayın ve ” İndir ” seçeneğini seçin ve daha sonra dosya indirilmeye başlanır.

Umut, yukarıdaki yazı, herhangi bir Google Drive bağlantısından gerekli paylaşılan dosyaları indirirken size çok fazla yardımcı olacaktır.

Google Drive, dosyaları, web sayfalarını, resimleri ve web içeriğini kaydetmenizi sağlayan bir bulut depolama uygulamasıdır. Ayrıca Google Drive’ı tüm Windows bilgisayarınız, Mac ve Android telefonunuzda dosya ve klasörleri senkronize etmek için kullanılabilen bir dosya senkronizasyon uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Google Drive ile, herhangi bir klasörü çevrimiçi olarak sıkıştırıp açabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Makalemizi Oylayabilir Ya da Makalemiz Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!