ücretsiz vektör görseli indir

Ücretsiz vektör siteleri, vektör siteleri, ücretsiz vektör indirme ya da ücretsiz vektör bulabileceğiniz siteler makalemizde. İnternet dünyasının hızla gelişmesiyle beraber artık internet kullanıcıları istedikleri platformlarda özgürce dolaşabiliyorlar ve aradıkları bir çok şeyi elinin altındaymışcasına çok basit bir şekilde bulabiliyor. Hata bazen aradığımız şeyi ararken aslında aramadığımız onca şeyle vakit bile kaybedebiliyoruz buda internet dünyasının büyüklüğünün bir göstergesidir. Hele ki vektör aramak… 

İnternet kullanıcılarının en sık karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi de yeterince ücretsiz aradıkları bir şeyi bulamamak. Bunlara örnek Vektör Görselleri diyebiliriz. Tasarımcılar, doğaları gereği JPEG formatın da ki görseller dense daha eğilip bükülebilir üzerinde işlemler yapılabilir olan vektör çizimlerini tercih ediyorlar. 

Peki Neden Vektör Görseller?

Vektör görseller, JPG formatında ki resimlere göre çözünürlükleri kısıtlanmamış oluyor ve bu nedenle de üzerinde işlem yapıldığı zaman herhangi bir görüntüde kalite kaybı yaşanmadan üzerinde gerekli düzenlemeler, işlemler yapılmakta olduğundan tercih edilmekte. Üzerinde işlem yapıldığında kalitesinde ya da dosyanın görüntüsünde herhangi bir kayıp olmadığı için grafik tasarımcılar ve internet geliştirmecileri, hatta sektördeki yeteneksiz diye tabir edeceğimiz çizimciler bile, birçok ekstra çaba gösterme sıkıntısından kurtardığı için vektör çizimlerini tercih etmekte.

Peki Ücretsiz Vektör Görseli Web Sitesi Bulmak Kolay Mı?

Vektör Görseli web siteleri bulmak kolay lakin ücretsiz bir vektör çizimleri tahsis edilen siteleri bulabilmek ne yazık ki tabiri caizse samanlıkta iğne aramak kadar zor. Özellikle ilk tahlilde bir miktar para ödediğiniz ücretli siteler diğerlerinden daha yaygınlar. Belki ilk ödediğinizde fazla dokunmayacaktır ama uzun vadede düşünürsek bir süre sonra ödediğimiz ücretler sizi rahatsız etmeye başlayabilir. Hatta bazı ücretli vektör görseli sağlayan web sitelerin sağladıkları görseller de o kadar kaliteli değiller.

Yukarıda bahsetmek istediğimiz tüm bu sebeplerden dolayı ücretsiz Vektör Görseli arayan kişilere bazı ücretsiz vektör çizim sağlayan internet sitesinden bahsedeceğiz.
Böylece aradığınız logo, çizim ya da tasarıma ücretsiz olarak hem de yüksek kaliteyle erişebileceksiniz.

Ücretsiz Vektör Görselleri Temin Edebileceğiniz 30 Web Sitesi

123FreeVectors

All Silhouettes

Cool Vectors

CreateSK8

Design Freebies

deviantart

Dezignus

DragonArtz Designs

dryicons

Free Vector Graphics

GoMediaZine

iDesign Vectors

LogoTypes

QVectors

RoundPixel.org

Spoon Graphics

Uberpiglet

Vecteezy

123FreeVectors

VectorArt.Org

Vectorilla

Vector Patterns

VectorPortal

VectorStock

Vector Vaco

Vector Valley

Vectorvault

Vector Wallpapers

WebDesign Blog

Y2Design

 

Okuyucu Puanımız
[Toplam Oy: 11 Ortalama: 5]

3 YORUMLAR

  1. iconstock.net shutterstock tarzinda bir site ama butun gorseller ucretsiz tavsiye ederim.

Makalemizi Oylayabilir Ya da Makalemiz Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!